Oferta

Jesteśmy firmą z wieloletnim doświadczeniem w tworzeniu oprogramowania i uruchamianiu kompleksowych linii produkcyjnych działających w oparciu o sterowniki PLC.
Naszą specjalizacją jest Automotive. Oferujemy bogatą wiedzę w zakresie programowania systemów przenośników, oraz stacji zrobotyzowanych.
Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą oraz bezpośredniego kontaktu w celu uzyskania informacji na temat świadczonych przez nas usług.

Projektowanie układów sterowania

Nasza firma zajmuje się kompleksową realizacją projektów z zakresu automatyki przemysłowej.
Zaczynając od fazy określenia szczegółowej specyfikacji projektu, poprzez tworzenie oprogramowania, aż po uruchomienie instalacji.


W ramach wykonywanych przez nas projektów zajmujemy się szkoleniem operatorów oraz grup utrzymania ruchu. Gwarantujemy również pełną dokumentację tworzonego przez nas oprogramowania.
Zajmujemy się również gwarancyjnym oraz pogwarancyjnym wsparciem techicznym.

Rockwell Automaton

RSLogix 500, RSLogix 5000

SIEMENS

STEP 7, TIA PORTAL, LOGO


Phoenix, Beckhoff, Ge Fanuc i inne

Programowanie Sterowników PLC

W oparciu o nasze wieloletnie doświadczenie, oferujemy bogate usługi z zakresu projektowania jak i obsługi oprogramowania w oparciu o sterowniki PLC.


Specjalizujemy się w projektach realizowanych w oparciu o sterowniki m.in. Allena Bradleya oraz Siemensa.

Znaczna część tworzonych przez nas instalacji pracuje z wykorzystaniem sieci przemysłowych takich jak ProfiNet, Profibus DP oraz DeviceNet.


Więcej informacji

SIEMENS

WinCC Flexible, WinCC TIA Portal

Rockwell Automaton

FactoryTalk View

Wonderware

InTouch

Tworzenie Systemów Wizualizacji

Wizualizację dostosowujemy do wymagań Klienta proponując rozwiązania pracujące na bazie paneli operatorskich lub komputerów PC.


Zajmujemy się również tworzeniem wizualizacji w oparciu o standardy obowiązujące u docelowego Klienta (np. GM Global Standard).

Usługi serwisowe

Zajmujemy się profesjonalną obsługą instalacji przemysłowych.
W oparciu o nasze wieloletnie doświadczenie w pracy z najbardziej popularnymi sterownikami PLC, gwarantujemy szybką diagnostykę obejmującą nie tylko projekty tworzone przez naszą firmę.


Wykonujemy usługi w zakresie usuwania usterek podczas trwania gwarancji jak i po jej zakończeniu. Oferujemy również modernizacje oraz integrację istniejących instalacji opartych o sterowniki PLC.


Więcej informacji

Projektowanie dokumentacji elektrycznych

Nasza firma świadczy usługi w zakresie projektowania dokumentacji elektrycznej systemów automatyki, modyfikacji istniejących dokumentacji oraz rekonstrukcji archiwalnych dokumentacji elektrycznych.


Więcej informacji

Szkolenia

Bazując na naszym wieloletnim doświadczeniu oferujemy praktyczne szkolenia z zakresu programowania, obsługi oraz diagnostyki sterowników przemysłowych.

Zakres proponowanych szkoleń: