TAPCON Transport TApplication TAProcess TAPCONtrol TAPCON

TAPCON to firma składającą się z doświadczonych inżynierów automatyków, którzy rozumieją potrzeby swojego Klienta.
Zajmujemy się uruchamianiem oraz serwisem obiektów z obszaru automatyki przemysłowej. Oferujemy doskonałe połączenie doświadczenia, kompetencji, oraz zaawansowaych technologii umożliwiających optymalne przygotowanie projektów o różnym stopniu skomplikowania.

TAPCON na Facebooku

Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia naszego profilu na Facebooku.

Zachęcamy do regularnych odwiedzin i polubienia naszej Firmy.

Zmiana siedziby firmy

Informujemy, że w dniu 01 lutego 2015 nastąpiła zmiana adresu firmy.

Aktualny adres:
TECHNOPARK
44-100 Gliwice
ul. Konarskiego 18C
Lokal 2-12TAPCON

around the world

Nasza firma to nie tylko profesjonaliści w dziedzinie programowania i automatyki. TAPCON to również ludzie z pasjami, pomysłami, osoby kreatywne i z poczuciem humoru. Staramy się, aby nasz TEAM był namiastką naszej drugiej rodziny, abyśmy dobrze czuli się w swoim towarzystwie nie tylko w pracy, ale również poza nią. Ideologia firmy towarzyszy nam zarówno w pracy, jak i w życiu codziennym – zapraszamy do odbycia wirtualnej podróży z naszym TAPCON TEAM

O nas

Główne zadania firmy skupiają się na tworzeniu oprogramowania i uruchamianiu pojedynczych maszyn oraz kompleksowych linii produkcyjnych działających w oparciu o sterowniki programowalne PLC.
Działania firmy obejmują również wspomaganie Klientów w fazie projektowania/modernizacji maszyn oraz kompleksowych linii produkcyjnych w zakresie przygotowania, doboru, budowy elementów elektrycznych, kontrolnych i pomiarowych.